Techlife X7 on off-road elektriline tõukeratas, millega saab sõita iga ilmaga ja erinevatel maastikutel. Tegemist on väga kiire ja võimsa ekstreemi pakkuva sõiduvahendiga, mis liigub kuni 70km/h*
*Piiratud 25km/h peale müügi hetkel.

Meie ise seda testides koos täis turvavarustusega ei julgenud ikka üle 50km/h sõita. See jõud millega Techlife X7S edasi läheb on ebamaine.
Seda Elektrilist tõukeratast pole patt nimetada tõukerataste Tesla’ks.

Meie kontoris on ka proovimiseks alati üks eksemplar olemas – kõik, kes seda proovinud on tõsimeeli lihtsalt ahhetama aetud. Siinkohal tuleks vist ära märkida, et me kindlasti ei soovita sellega kihutada kõnniteedel. Pidurid on küll head (2x ketaspidurid), kuid sellegi poolest on tegu väga ohtliku sõiduriistaga. Soovitame kasutada alates 18+ vanusest!

Tõukerattast ise veel rääkides siis selle suve jooksul (2019) sai sellega sõidetud nii off-road, kui linnasiseselt ning tulemus oli meeldiv. Sõites Texhlife X7S-ga ei pane tänavakonarusi, kive ega liiva/mulda üldse tähele. Jõudu andvad 2x 1000W mootorid teevad oma tööd korralikult ning mistahes olukorrast saab alati välja.

Antud sõidukiga võid vabalt hüpata treppidest alla ja käia maastikuretkedel – Techlife x7 ongi just ehitatud selleks! Nimelt on ta igati ilmastiku, pori, liiva ja kruusatee kindel!

Artikkel refereeritud veebilehelt https://techlife.ee
Viide: https://techlife.ee/techlife-x7s-kiirus-kuni-75km-h/