Показ всех 2 элементов

Быстрая доставка 1-3 дня

GPad 6S valge

GPad 6S valge

8.00 € / мес.
216.99
Быстрая доставка 1-3 дня

GPad 6S kuldne

GPad 6S kuldne

8.00 € / мес.
216.99

TASAKAALULIIKUR.

Tasakaaluliikur on isetasakaalustav sõiduk, mis koosneb kahest mootoriga rattast, mis on ühendatud ning mille peal seisab sõitja.

Sõitja saab kontrollida tasakaaluliikurit kallutades ettepoole või tahapoole.

2014-2016 aastatel populariseeritud tasakaaluliikuritest on tänapäevaks saanud päris tavaline osa igapäevaelust.

Tasakaaluliikuri mugavust ja rõõmu saab nautida igaüks peale vähest harjumist.

 

MIS VANUSEST ON SOOVITUSLIK SÕITA TASAKAALULIIKURIGA?

Soovitame alla 14-aastatel lastel sõita alati lapsevanema järelvalve all ja kinnisel territooriumil või siseruumides. Hoverboardiga harjutades hoida seinast või sõbrast kinni ja liikuriga sõites soovitame alati kanda kiivrit ja vajadusel ka põlvekaitsmeid!

KAS TASAKAALULIIKURIT ON VÕIMALIK KA REMONTIDA?

Jah, kõik tasakaaluliikurid on vajadusel remonditavad ja meie poest leiab laia valiku enim purunevaid osi. Saadaval on laadijad, kummist ümbrised, mootorid, korpused, rehvid, akud ja palju muud.

KUI KIIRESTI JA KAUGELE ON VÕIMALIK SÕITA?

Enamus kaherattalisi tasakaaluliikureid sõidavad ca. 12km kaugusele ja 12km/h. Lisaks on erinevaid rataste suuruseid (6″-10″), mis määrab, kas liikuriga saab sõita ainult toas või ka lausa off-roadi.

KUI KIIRESTI TOHIB LIIKURIGA SÕITA?

Tasakaaluliikuriga tohib teedel sõita kuni 25km/h ja alati tuleb silmas pidada teiste liiklejate ja enda ohutust. Rohkem infot seaduste kohta leiad meie blogist.

KUI ILMASTIKUKINDLAD ON TASAKAALULIIKURID?

Üldiselt ei saa soovitada ühegi elektrilise liikuriga vihmas või lõbi lompide sõita. Elektrioonika saab kergelt kahjustada ja remont on kulukas. Seadmetel, millel on veekindlus on toote juurde märgitud ära IP-Rating.

 

POPULAARSEIM MUDEL: GPAD 6S