Отображение 1–20 из 304

Быстрая доставка 1-3 дня

Тормозной суппорт, Xiaomi M365

Быстрая доставка 1-3 дня

Шлем GUB D6

Шлем GUB D6

24.99
Быстрая доставка 1-3 дня

Шлем GUB D6

Шлем GUB D6

24.99
Быстрая доставка 1-3 дня

Шлем GUB D6

Шлем GUB D6

24.99
Быстрая доставка 1-3 дня

Мозг контроллера Segway, оригинал

Подставка - Techlife X7

Тормозной суппорт - Techlife X7

Передний амортизатор - Techlife X7

Покрышка Esi - Techlife X5

Крыло esi - Techlife X5

Освещение esi - Techlife X7

kickstand – Techlife X5

Резиновая крышка - Techlife X5, X6

Тег вилки - Techlife X5

Колесо - Techlife X5, X6

Тормозная магистраль - Techlife X7

Тормозной рычаг - Techlife X5

Ноги - Techlife X6

Хомут рулевой колонки - Techlife X7, X9

Тормозной диск - Techlife X7

Elektritõukeratta lisatarvikud ja varuosad.

Mugavuse ja lisa ohutuse tagamiseks on Elektrilised.ee e-poes saadaval lai valik erinevaid lisatarvikuid ja varuosasid elektritõukeratastele.

Mille peale peaks mõtlema?

Siin on mõned soovitused:

  • Elektritõukeratta kiiver.

Elektritõukeratas on siiski liikluses osalev sõiduvahend, mis võib liikuda kuni 25km/h. Tahes-tahtmata kaasneb sellega teatud risk.

Kiivrit kandes saad olla kindel ning tagada endale ohutu sõit igal ajal.

E-poes on saadaval mitu erinevat stiili kiivreid, mis peale ohutuse tagamist on ka hea väljanägemise ning mitme erineva värvi valikuga.

  • Elektritõukeratta kott.

Selleks, et sõit oleks ohutu, peab olema sõit ka mugav. Võtmete, telefoni, rahakoti kandmine taskus aga ei ole just kõige mugavam.

Oma väärisesemete kindlaks kandmiseks saad soetada omale elektritõukeratta koti, mis kinnitub lenksu külge ning sobib enamus tõukeratastele nagu valatult – nagu oleks osa rattast!

  • Telefonihoidja.

Sõidu ajal võib olla vajalik kasutada GPS tarkvara. Selleks, et mõlemad käed oleksid alati vabad (ning lenksul), siis telefonihoidja on vägagi vajalik.

Telefonihoidjaga on telefon kindlalt kinnitatud lenksu külge.

  • Elektrilise tõukeratta tööriistad.

Elektritõukeratas on sõiduk ning temal on mitmeid liikuvaid osasi. Paraku nii nagu ka teised sõidukid, vajavad ka elektritõukerattad aegajalt mõne mutri pingutamist.

Selleks on ideaalne tööriist näiteks multi-tool. See ei võta palju ruumi. Mahub ilusasti koos teiste asjadega ära tõukeratta kotti, kuid see eest on kindlustunne, et tee peal millegi juhtudes, on vähemalt tööriist olemas kiireteks ja kergemateks remonttöödeks.

  • Elektritõukeratta kleebised.

Kleebis ei ole küll 100% vajalik, kuid kes see tahaks igava musta või halli tõukerattaga ringi vurada, kui saab ülistiilsed ja eksklusiivsed kleebised peale panna ning eristuda?

Kleebistega saad oma tõukeratta muuta oma elustiiliga ühtivaks ning nii mõnegi inimese pilgu püüda oma huvitava rattaga!

Lisaks väljatoodud lisatarvikutele on Elektrilised.ee e-poes ka valik igasuguseid varuosi hoolduseks ja remondiks, nagu näiteks elektritõukeratta piduriklotsid, rehvid, akud, laadijaid, GPS seadmed ning tuled.