Näitan kõiki 4 tulemust

Placeholder
Kiirtarne 1-3 tp

Speedway Leger Eco must

Speedway Leger Eco must

26,00€ / kuus
696.99
Placeholder

Elektriline tõukeratas Speedway 4 valge

Placeholder

Speedway Leger must

Placeholder

Speedway 4 valge

MINIMOTORS ELEKTRITÕUKERATTAD

POPULAARSEIMAD MUDELID

Speedway, kui Minimotors üks teerajaja, oli esimene tõukeratta seeria millega tuldi turule 2014. Antud seeria tõukerattad on loodud olema Dualtroni “taltsutatud” väikevennad. Suure aku ja võimsa mootriga, on Speedway mudelid oma suuruse kohta väga tugevate näitajatega ja säilitavad endas ka Minomotorsi muudele toodetele omase agressiivse välimuse. Lisaks on Speedway kõiki mudelid saadaval valges ja mustas värvuses.

Minimotors Speedway 4 ja Speedway 5 puhul on nimes numbritel väike vahe, aga sisult on rattad täiesti erinevad. Speedway 4 on kergem, ühe mootoriga ja 60km sõiduulatusega. Speedway 5 samas kahe mootoriga, peaaegu 8kg raskem ja 75km sõiduulatusega. Uuemal, viiendal, mudelil on uuendatud ka amorte, porilaudu ja muid pisidetaile.

Speedway Leger

Erinevalt kõigist teistest Minimotors elektritõukeratastest ei ole see elektritõukeratas mitte Dualtron brändinguga vaid hoopis Speedway brändiga. Speedway on Minimotorsi bränd, mis asetseb Dualtronist üks aste allpool. Selles seerias olevad elektrilised tõukeratttad on kompaktsed, kerged ning pigem tavakasutaja suunitlusega.

on Minimotorsi poolt loodud olema võimalikult kompaktne ja kerge igapäevaseks liiklemiseks kasutatav tõukeratas, mille puhul on säilitatud hea tippkiirus ja sõiduulatus. Sarnaselt Dualtron Miniga kuulub ka Speedway Leger klassi “ülikompaktsed elektritõukerattad”. Tänu oma kokku murtavatele käepidemetele on aga Speedway tegelikult veelgi kompaktsem. Mõneti on Speedway Leger ka tavalisema disainiga, mis ei tõmba nii palju tähelepanu kui RGB tuledega Mini.