-220.00€

Kaabo Wolf Warrior 11 King+ elektriline tõukeratas, 2WD Highway, 72V 28Ah

Kuumakse al. 80.77 / 60 kuud

3279.00

ELEKTRILINE TÕUKERATAS KAABO WOLF WARRIOR 11 KING+

Parim elektritõukeratas absoluutselt kõigis tingimustes. 

  • Kahe ratta (esi- ja tagaratas) veoline tõukeratas
  • Mõlema ratta sees asetsev võimas mootor 1500W 2WD
  • Maksimaalne kandevõime kuni 150 kg
  • Amortisaatorid tagavad stabiilse turvalise sõidu
  • Hüdraulilised piduridkombineerituna ABS süsteemiga tagavad turvalise pidurdusvõime
Eeldatav kättetoimetamise aeg: 06.02.2023 Tootekood: WOLFWARRIOR11KINGH Kategooriad: , , Sildid: , , ,

ELEKTRILINE TÕUKERATAS KAABO WOLF WARRIOR 11 KING+

Kaabo Wolf Warrior 11 King+ elektriline tõukeratas on Kaabo tõeline lipulaev ja tõsine sõiduriist kõikidel maastikutüüpidel sõitmiseks. Laiad 11-tollised (sisekummita) õhkrehvid võimaldavad sõita ka ebatasasel pinnal, pakkudes ülimat sõidunaudingt. Tänu mootorratastele sarnasele amortide süsteemile ja vedrustusele on sõidukogemus eriti mugav ja pehme. Samuti vähendavad vibratsiooni ka pehmed vahtkummist juhtarua käepidemed, pinnasest tekkiv vibratsioon ei kandu edasi peopesadele. Tegu on esi- ja tagaratta veolise elektritõukerattaga, mis tagab parema kiirenduse ja nauditava sõiduelamuse. Esiratta vedu on võimalik juhtraual asuvast nupust välja lülitada. Lisaks on juhtrauala Boost ja Eco nupp valikuks, millist sõidustiili sõitja eelistab. elektritõukeratas

See elektritõukeratas on mõeldud sõitjale kes naudib nii on-kui offroad sõitu. Võimas 1500W 2WD mootor aitab hetkega saavutada lubatud kiiruse. 72V aku pikendab läbitavat distantsi veelgi, võimaldades ühe laadimisega läbida kuni 150 km (sõltuvalt sõltuvalt sõitja kaalust, teekattest, sõidukiirusest, tõusude rohkusest ja rehvi rõhkudest). Kaabo sobib sõitjale, kellele meeldib gaasi lisada parema käe nimetissõrme all oleva heebliga.

TEHNILINE KIRJELDUS

Ühe laadimisega saab sõltuvalt sõidustiilist ja sõitja kaalust ideaalsetes tingimustes läbida kuni 150km. Kaabo Wolf Kingil on esimene ja tagumine 160mm läbimõõduga rootoriga hüdrauliline ketaspidur, mis on võrreldes mehaanilise ketaspiduriga elektritõukeratastega palju parema tunnetusega ning efektiivsema pidurdusjõudlusega. Pidurid on varustatud ka ABS süsteemiga, mis välistab rataste blokeerumisel tekkida võivad kukkumised. Elektritõuks on varustatud väga suure mahtuvusega 72V/28000mAh (2016Wh), liitium ioon (Li-Ion) akupakiga. Aku täis laadimiseks elektritõukerattaga kaasa tuleva laadijaga 0-100% kulub kuni 19 tundi. Pimedateks aegadeks ning end kaasliiklejatele nähtavamaks tegemiseks on elektritõuksil nii eesmised kui ka tagumised LED tuled, mis on paigaldatud elektritõukeratta raami külge. Esimene LED latern on mõõtmetelt hiiglaslik, võimas ning piisavalt tõhus ka kõige sombusematel novembrikuu õhtutel.

Meie poolt imporditavad ja pakutavad elektritõukerattad Kaabo Wolf on liikluslegaalsed.
LINK: Lae alla Kaabo tehase kinnituskiri, mis tõendab, et Kaabo Wolf mootorite koguvõimsus ei ületa 1000W ja valmistajakiirus ei ületa 25km/h.

PS: Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik

Aku

Kandevõime

Laadimise aeg

Max kiirus

Mootor

Pidurid

Rehvid

Sõiduulatus

Tõusunurk

Esita küsimus