-18.95€

#ARMY tõukeratta kleebiste komplekt

Kuumakse al. 5.83 / 6 kuud

18.95

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 06.02.2023 Tootekood: ARMYSEG Kategooriad: ,

Liigud ühest punktist teise või veered läbi linna tõukerattal? Julge erineda ja muuda oma ustav sõiduvahend eriliseks meelepäraste disainkleebistega. Elektrilise tõukeratta kleebised muudavad sinu tõuksi isikupäraseks ja ühtlasi kaitsevad ka kriimustuste eest. Vali Elektrilised.ee valikust oma lemmikdisain, telli, paigalda ja naudi tulemust.

Elektriliste tõukerataste populaarsus on jätkuvalt kasvutrendis ning kevadest sügiseni võib neid linnapildis näha palju. Pole välistatud, et üsna peagi saab just tõukeratastest autode kõrval peamine liikumisvahend, sest erinevalt autost ei teki tõuksiga enamasti parkimisprobleemi ning erinevalt ühistranspordist saab tõuksiga valida just endale sobival ajahetkel meelepärase trajektoori punktist A punkti B liikumiseks.

Kui juba hoo sisse saanud trend jätkab samamoodi kasvamist, siis varsti on keeruline oma tõukeratast teiste seast ära tunda ning eestlane tahab ikka, et tal oleks naabrist või kolleegist natuke teistsugune masin. Meil on sulle lahendus! Kujundusega kleebised võimaldavad teha oma sõiduvahendi isikupäraseks ja silmatorkavaks ning valides erinevate disainide vahel, saate tõuksi ka oma stiiliga sobitada.

Samuti pakub kleebiste lisamine vaheldust – kui ühest välimusest tüdimus tekib, tuleb vahetada vaid kleebised ning sama tõukeratas saab uue ja värske välimuse! See on ka hea nipp lapsevanematele, kui järeltulija peaks kurtma, et soovib uuemat mudelit, tekkinud on kriimud või naabri-Joosepil on palju ägedam sõiduvahend. Pole probleemi – kattes tõukeratta disainkleebistega on välimus uus ja värske ning teistel tuleb pikalt mõistatada kust just selline sõiduvahend ka endale saada!
Elektrilise tõukeratta kleebised on lihtsasti paigaldatavad. Enne kleebiste paigaldamist puhasta tõukeratta pinnad mudast ja tolmust. Varu natukene aega, paigaldamiene võtab kuni 1h. Kleebise materjal on selline, et ei tekiks kortse. Kleebis ei jäta eemaldamisel liimi jälgi ning on lihtsasti puhastatav. Toote komplekti kuuluvad kleebised, paigaldamisjuhend ja keskkonnasõbralik pakend.

Kleebiste valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid ja ilmastikukindlaid materjale ning parimaid printimise tehnikaid. Need on vastupidavad nii vihmale kui ka päikese kuumusele ja pleegitusele. Elektrilised.ee pakub valmis kleebiste komplekte sinu elektrilisele tõukerattale, kuid võimalik on valmistada ka eritellimusi – selleks võtke ühendust klienditoega.

Esita küsimus