Näitan kõiki 2 tulemust

Elektriline tõukeratas Nami Burn-E Viper 72V 28Ah

Elektriline tõukeratas Nami Burn-E Viper 72V 28Ah

136,00€ / kuus
3599.00 -90.00€
kiire-toukeratas-nami-burn-e-viper-8rehv-nami-burn-e-viper-2

Elektriline tõukeratas Nami Burn-E Viper 72V 32Ah

Elektriline tõukeratas Nami Burn-E Viper 72V 32Ah

165,00€ / kuus
4390.00 -200.00€

NAMI ELEKTRITÕUKERATAS

Nami brändi loojaks on endine Kaabo müügijuht Michael Sha, kes 2019. aasta lõpus otsustas, et tahab oma tõukeratta brändi luua ning sealt see alguse saigi. Brändi nimi on tuletatud väljendist “New Age Mobility Innovation”, mis eesti keelses tõlkes tähendab “uue ajastu liikurite innovatsioon”. Brändi eesmärk on pakkuda sõitjale enneolematut sõiduelamust ning tagada võimalikult stabiilne ja ohutu sõit ka ebatasasel pinnasel. Tõuksid on varustatud kvaliteetseimate komponentidega.

Olemasolevatele toodetele parenduste tegemine käib Namil mitte lihtsalt klientide tagasiside põhjal, vaid ka koos pikaajalise arendustegevuse käigus tekkinud kommuuniga, mille liikmetega koos arutletakse uute ideede ja tehniliste lahenduste üle. Juba 2020 aasta keskel nägi ilmavalgust Nami esimene revolutsiooniline, maailma esimene siinuslaine mootorikontrollereid kasutav elektritõukeratas – Burn-E (esialgse nimega Viper).

Oma vanuse kohta on Nami jõudnud juba praegu ääretult kaugele ning tänaseks on meeskonnas üle 20 inimese. Ettevõtte algne eesmärk oli üldsegi toota 10 tolliste ratastega innovatiivne elektritõukerataste seeria. Sellega aga väga pikalt siiski edasi ei mindud, sest Burn-E tehnoloogiaid kasutades oleks selle elektritõukeratta hind küündinud liiga kõrgeks. Nii otsustatigi esimesena sihikule võtta kõige suuremate, võimsamate ja kallihinnalisemate elektritõukerataste turg.

Erinevalt teistest elektritõukeratta brändidest kes kasutavad raamide koostel lehtmetalli ja peamiselt polt-liiteid on Nami elektritõukerattad kokku keevitatud alumiiniumtorudest (roll-cage tüüpi). See tagab raamile tohutu tugevuse ning välistab igasugused ajapikku ilmuda võivad materjali väsimised. Nami algne plaan oli (nagu tavaliselt brändide puhul) leida kõigi komponentide jaoks alltöövõtjatest tehased ning ise tegeleda vaid lõpliku toote koostega. Protsessi käigus selgus aga, et komponentide keerukus (näiteks alumiiniumtorudest raam) saab selle koha pealt takistuseks, kuna suurte tehaste jaoks võtab niivõrd innovaatiliste ja tehniliselt senistest erinevate komponentide tootmise alustamine liiga pikka aega. Seetõttu toodetakse kõik elektritõukerataste mehaanilised ja elektroonika komponendid nende enda tehases, mis võimaldab tagada parima võimaliku kvaliteedi.

NAMI BURN-E VIPER

Burn-E elektritõukeratas on uudistehnoloogiate viimane sõna ning üks kõige-kõigematest elektrilistest tõukeratastest mida on võimalik soetada, seda igas kategoorias peale kaalu ja kompaktsuse. Burn-E elektritõukeratas on nagu mootorratas, millega aga ei sõideta mitte istudes vaid püsti seistes ning mida on võimalik ka suure tahtmise korral transportimise eesmärgil autosse paigutada. Nami Burn-E elektritõukeratas on oma välja tuleku hetkel võrreldes teiste brändide lipulaevadega enneolematu kiirendusega, tippkiirusega, mugavaim, kasutajasõbralikum ja modifitseeritavam. Lisaks sellele on Burn-E Viper elektritõukeratas ka erakordselt hea kvaliteedi, varustuse ja vastupidavusega elektriline tõukeratas.

Burn-E on varustatud hüdrauliliste NUTT brändi ketaspiduritega, samuti kõrge ja laia lenksuga, mis on tõsiselt mugav ka 190cm+ pikkusega sõitjate jaoks. Elektritõukeratas on varustatud ka igaks otstarbeks ja kõigisse tingimustesse sobituva reguleeritava hüdraulilise vedrustusega mis tagab, et Nami Burn-E elektritõukerattaga ei jää hätta ei suurel kiirusel asfaldil sõites ega ka metsas hüpates. Amortisaatorid on ka sport-jalgrataste juures laialt levinud standardmõõdus 165mm, seega on neid kasutajal võimalik just oma lemmiktüübi ja brändi vastu välja vahetada.

Nami Burn-E unikaalsus on kohe silma torkav tema välimusest. Käsitööna X-siseprofiiliga alumiiniumtorudest kokku keevitatud ja matt-musta värviga kaetud raam ei jää kindlasti tänavapildis märkamata. Elektritõukeratas Nami Burn-E on varustatud kahe 1500W mootoriga, mille tippvõimsus (ühe mootori kohta) küündib kuni 4200Wni. See annab Burn-Ele koguvõimsuseks 8400W (või 8,4kW) ning ka reaalsetes tingimustes saavutatavaks tippkiiruseks kuni 100km/h.

Mudeliga saab lähemalt tutvuda:
https://elektrilised.ee/pood/elektriline-toukeratas-nami-burn-e-viper-72v-28ah/