Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

E-TWOW – Elektritõukeratas

E-TWOW kaubamärk on osa suurest rahvusvahelisest kontseptsioonist, mille peakorter asub Hiinas.

E-TWOW on keskendunud linnaliikluse viimisest uued ajastusse pakkudes selleks leidlikke elektrilisi tõukerattaid.

Selle brändi elektrilise tõukeratta idee, disain ja ehitus kuuluvad Rumeenia insenerile dr Sorin SIRBU-le.

Kontseptsiooni arendati edasi koos masina- ja elektrotehnika tugeva taustaga inseneride uurimisrühmaga.

Hetkel on see ainuke elektritõukerataste bränd, mis on ka ilma akuta täiesti funktsionaalne.

Kui võtta teisest elektritõukerattast aku välja ja kiirendada, riknevad kontroller ja/või pidurid.

E-Twow tõukerattal saab aku välja võtta ja sõita allamäge komponente rikkumata.

Veelgi enam, isegi ilma akuta saab endiselt kasutada pidureid ja tulesid.

Valikus on ka värvilisi tõukerattaid – kui soov on massist eristuda, siis miks mitte valida roheline, punane, sinine või isegi valge S2 Booster mudel.

BRÄNDI AJALUGU

Algselt ühe Rumeenia inseneri poolt loodud kontseptsioon on nüüdseks muutunud maailmatuntud E-Twow elektritõukerataste brändiks. Brändi loojate tähelepanu kvaliteedile on seda hoidnud ka meie tootevalikus juba mitmeid aastaid ja saanud ka meie klientide üheks kiidetumaks brändiks. Valikus on 5 erinevat mudelit: Eco, Booster Plus, aastapäevaks loodud suurema akuga Booster V ning uusimad täiendused E-Twow mudelite seas on Booster V Sport ja Booster GT. Kõik antud brändi tõukerattad jagavad sarnast disaini väikeste erinevustega elektroonikas ning mõnes disainielemendis. Tegemist on ideaalse tõukerattabrändiga, mis on kerged, kompaktsed ja hea jõudlusega just linnas igapäevaseks sõitmiseks.

S2 Eco, Booster V ja Booster Plus on elektrilise tõukerataste linnas sõitmise kuningad. E-Twow tõukerataste kompaktsuse ja praktilisusega on väga raske teistel konkureerida, sest neil on pikendatav lenks ja volditavad käepidemed ning elektroonika on mahutatud väga õhukese kere sisse. Sõidukaugust pakuvad S2 mudelid keskmiselt 30km ning tõukerattad kaaluvad kõigest 10-12kg – kõige kergemad elektrilised tõukerattad meie poes!
E-Twow pole pannud rõhku ainult kompaktsuse ja kaalu peale, aga ka sõidumugavusele, mille jaoks on kõikidel E-Twow mudelitel ees ja taga amordid, millega päris maasikule sõitma ei lähe, aga kindlasti on linnas mugavam kui ilma. Muretsema ei pea ka rehvide vahetamise pärast, sest kõik E-Twow tõukerattad tulevad täisrehvidega.

BOOSTER GT JA BOOSTER V SPORT

S2 Booster GT on tavalise tõukeratta ja elektritõuksi ülivõimas hübriid. Võrreldes Booster V Spordiga, on Booster GT-l võimsam mootor ning suurem aku. Booster GT tuleb koos uhiuue ekraaniga, milles on uuendatud tarkvara, mis pakub veelgi mugavamat kasutajakogemust. Edasi on arendatud ka kiirusehoidja ja akunäidiku funktsionaalsust, mis nüüd on täpsemad kui kunagi varem.

Uuenduste nimekirja kuulub ka edasiarendatud voltimismehhanism, mida on võrreldes vanaga kordades kergem avada. Lisaks on Booster GT kere, võrreldes eelmiste mudeliga stabiilsust ning mugavust silmas pidades ehitatud natukene pikemaks. E-TWOW tõukerataste väljatöötamisel on mõeldud isegi sellele, et vajadusel oleks akut ja kontrollerit võimalikul kerge vahetada. Mida veel ühelt tõukerattalt tahta?