Elektriliste tõukerataste tüüpvead ja hooldus

Elektrilised töökoda on Techlife ametlik maaletooja ja oleme ka partneriteks mitmele Segway elektrilise tõukeratta müüjale. Oleme teadlikud sõidukite tüüpvigadest ja hoiame alati varuosi kohapeal valmis nende eemaldamiseks.

Lisaks remondile pakume ka lisateenuseid, näiteks keskkonnasäästlik aurupesu, hoiustamine, piduriklotside vahetus, kleepimine ja muud.

Elektrilised töökoda on spetsialiseerunud elektriliste tõukerataste ja kõikide teiste elektriliste sõidukite remondile ja hooldusele. Põhiliselt teostame remonti ja hooldust järgnevate brändide sõidukitele:
Segway, Xiaomi, Techlife

PS: Seoses kolimisega ei saa me hetkel pakkuda rehvivahetus teenuseid, kuid saame müüa soodsalt uusi rehve ja jagada õpetust. 

Pakutavad elektritõukerataste teenused:

 • Techlife garantiiremont
 • Hooldus/remont: Xiaomi, Techlife, Segway
 • Väiksemad parandustööd
 • Lisavarustuse paigaldus
 • Keskkonnasäästlik aurupesu
 • Kleebiste paigaldamine
 • Defekteerimine
 • Hoiustamine

Küsimuste korral võib meile helistada numbril +372 5306 2253 või kirjutada meile hooldus@elektrilised.ee

Sõiduki remonti/hooldusesse toomiseks täitke palun kõrvalolev avaldus ning valige transpordi viis töökotta. 

  Soovitud teenused:

  Toote transport:

  Korduma kippuvad küsimused

  Vihmas ega jões me sõita ei soovita aga erinevalt meie konkurentidest on meie teenuste nimistus unikaalne keskkonnasõbralik aurupesu koos probiootiliste puhastusainetega. Sõiduk veekahjustusi ei saa ning saab ilusaks ja puhtaks!

  Elektrilised töökoda aitab kui on rehv katki, lenks loksub, ratas kõriseb või vibreerib,  pidurid vajavad reguleerimist/klotsid, ketas vahetust ja nii edasi. Meie eripäraks on ka teenus tüüpvigade eemaldamise hooldus – see teenus on eeskätt Segway ES1, ES2 ja ES4 sõidukitele, millel on loksud ja kolinad juba uuena nii tagarattal või esi.  Samuti teeme elektroonika remonti – aku on läbi, probleemid kontrolleriga, mootor katki. Peale defekteerimist anname ka kliendile tagasisidet remonditööde ulatusest.

  Jah, saab. Täitke broneerimisvorm ning valige transpordi viisiks kulleriga – peale arve tasumist tuleb kuller teie aadressile kaubale järgi. Võite ka kulleri ise kutsuda või tuua tõukeratas ise kohale aadressile Meistri 22-402, Tallinn 13517.